Přihlášení

Pokud chcete zobrazit informace pro členy přihlaste se prosím

Galakoncert ke 140. výročí založení Bolech + Iva Bittová (14.5.2017)

ilu bittova sychaObrázky z generální zkoušky s Ivou Bittovou, dále unikátní záběry galakoncertu z pozice hudebníka orchestru a uvolněná atmosféra na "afterparty". To vše nabízí náš skvělý fotograf Marian Berka.

Celá fotogalerie...

 


Výstava dokumentů a fotografií: Bolech slaví 140

Vernisaz 2017 ilustraceHistorie táborského hudebního spolku se píše od roku 1877 a letošním rokem tedy oslaví Komorní orchestr Bolech města Tábor 140. výročí založení. K této příležitosti se rozhodlo vedení spolku uspořádat ve spolupráci s Divadlem Oskara Nedbala Tábor výstavu dokumentů a fotografií zachycující život hudebního spolku v posledních deseti letech. Celá fotogalerie...


Koncert v rámci Táborských setkání: 18.9.2016 – Filmové melodie

Taborska setkani logoHrát filmové melodie není až jednoduchá věc, jak by se mohlo zdát. Často si ani neuvědomujeme, jak moc záleží na hudbě provázející nás filmem, když sedíme v kině či před televizí. Na tomto koncertě zazněly melodie těch nejlepších autorů filmové hudby.

Celá fotogalerie...


Svatba Vladimíra a Kristiny Vanclových

Ilu svatba vancloviVedoucí Komorního orchestru Bolech pan Vladimír Vancl vstoupil v červnu 2016 do stavu manželského se svoji snoubenkou Kristinou Štěrbovou. Pozvání na svatební obřad i veselku obdrželi všichni členové orchestru a většina hudebníků dorazila. A pochopitelně s nástroji. Dirigoval Jiří Sycha.

Celá fotogalerie...